حسینی: کار در نظام جمهوری اسلامی هر چقدر هم دشوار باشد اما لذت بخش است، حوزه معاونت اجتماعی، سیاسی و امنیتی، متنوع ترین و گسترده ترین فعالیت ها را دارد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی مشاور استاندار در نشست مدیران کل و معاونین حوزه معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی و حراست استان گفت: کار در نظام جمهوری اسلامی هر چقدر هم دشوار باشد اما لذت بخش است.

وی با تقدیر از فعالیت مدیران طی دو سال مسئولیت وی در حوزه معاونت، خاطرنشان کرد: کار در حوزه معاونت اجتماعی، سیاسی و امنیتی از حساسیت بالا و سختی ویژه ای برخوردار است و متنوع ترین و گسترده ترین فعالیت ها را داراست.

مشاور استاندار تصریح کرد: : برای پیشبرد اهداف و راهبردهای دولت باید همه اجزا و ارکان به رویکردهای سازشی و یا تعارضی با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند و محور عمل شان منافع و مصالح نظام و ملت باشد.

حسینی با اشاره به برخی از طرح ها و برنامه هایی که طی مدت حضورش در این معاونت اجرایی شده است، عنوان کرد: کمیته نارضایتی های عمومی، مجمع خیرین امنیت یار، طرح جامع تعاملات گرم، هفته فرهنگی شهرستان ها، گسترش کمی و کیفی تشکل ها، طرح تقسیم کار ملی پیرامون کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و شناسنامه فرهنگی شهرستان ها از جمله این اقدامات است.

مشاور استاندار اذعان کرد: مجامع مشورتی جوانان، زنان، طرح نهضت ازدواج آسان و پایدار، طرح روستای پاک، شبکه صنفی دانشجویان، تقویت خانه احزاب و خانه تشکل های غیر دولتی نیز از دیگر طرح هایی است که امروز باید با جدیت دنبال شود.

سید جواد حسینی یادآور شد: راه اندازی مرکز مبادلات تولیدات بهبودیافتگان مواد مخدر، طرح تردد اتباع غیر مجاز، ایجاد اردوگاه اتباع تایباد، سامانه انبارها، اجرای سند پدافند غیر عامل استان و ایجاد پایگاه اطلاعاتی زنان استان هم از طرح هایی است که امید است با جدیت ادامه یابد.

وی در پایان با اشاره به ایکه امروز دشمنان به صورت تحمیلی و سلطه جویانه ناامیدی را به جامعه پمپاژ می کنند، عنوان نمود: باید با همه توان و انرژی در خدمت نظام و مردم بوده و دوباره نشاط و شادابی را به جامعه برگردانیم.