طی حکمی، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جعفر مروارید را به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب کرد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از خبرگزاری فارس از اواخر سال گذشته خبرهای متعددی مبنی بر تغییر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در فضای مجازی منتشر شد که پس از این مدت سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با برخی از رسانه‌ها، علت این تغییرات را طولانی بودن مدیرکلی برخی از ادارات کل ارشاد استان‌ها عنوان کرد.

البته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این نکته نیز اشاره کرده بود که تغییر مدیران کل دلیل بر ضعف مدیریتی آنها نیست، اما باید تغییرات بر اساس قوانین وزارت ارشاد مد نظر قرار گرفته و اجرایی شود.

این در حالی است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سمت جدیدی نیز به سید سعید سرابی، مدیرکل سابق ارشاد خراسان رضوی داده و وی قرار است به عنوان مدیرکل مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را ادامه دهد.

لازم به ذکر است؛ طی حکمی، جعفر مروارید به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب شده است و آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید و قدیم اداره کل ارشاد خراسان رضوی امروز یکشنبه ساعت ۱۷ در مجتمع امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.