محمد علی چمی گو بیان کرد: در آینده پردیس نمایش کودک در مشهد با ۵ سالن با ظرفیت راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوزآنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم محمدعلی چمی‌گو در گفت‌وگو با این خبرگزاری اظهار داشت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته مؤسسه آفرینش‌های هنری استان خراسان رضوی یک سالن نمایش با ظرفیت ۱۵۰ نفر در این موزه راه‌اندازی می‌شود.

وی از موزه زنده زیارت به عنوان یکی از نقاط گردشگری مذهبی مشهد نام برد و افزود: این موزه به همت مجموعه آستان قدس رضوی در چهارراه نخریسی این شهر مقدس راه‌اندازی شده و با افتتاح این سالن نمایش، یک سالن دیگر به ظرفیت سالن‌های تئاتر مشهد افزوده می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ادامه داد: این سالن تئاتر با آغاز دومین دور اجرای نمایش باغ خونی به نفع مردم مناطق سیل‌زده کشور در اوایل ماه مبارک رمضان سال جاری در موزه زنده زیارت افتتاح می‌شود.

چمی‌گو بیان کرد: تئاتر باغ خونی با حضور هنرمندان بومی با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، انجمن هنرهای نمایشی کشور و جمعیت هلال احمر استان، به مدت حداقل ۲۵ شب در این سالن تازه تأسیس به روی صحنه خواهد رفت.

وی به فعالیت‌های مختلف آستان قدس رضوی در حوزه امدادرسانی به هم‌وطنان سیل‌زده کشور اشاره و تصریح کرد: پیرو تأکید رهبر معظم انقلاب در حکم تولیت آستان قدس رضوی در راستای تعامل بیشتر این مجموعه بزرگ موقوفاتی با نهادهای دولتی و مردمی کشور، دور دوم اجرای این نمایش به نفع سیل‌زدگان با همکاری جمعیت هلال احمر استان انجام می‌شود.