حجت‌الاسلام‌والمسلمین دستجردی: همان‌طور که پیامبر اکرم فرمودند جوانان را از سن 14 سالگی به‌عنوان مشاور کارهایتان استفاده کنید نباید با شعار با جوانان صحبت کنیم و واقعیت‌های جامعه را جوانان باید در جامعه پیاده کنند.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان جشنواره نشاط و امید جوانان و به همت اداره ورزش و جوانان و مجمع مشورتی جوانان شهرستان قوچان با استقبال پرشور مردم و مسئولین شهرستان قوچان برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دستجردی امام‌جمعه شهرستان قوچان در این مراسم بابیان اینکه در مسائل جوانان اگر پارامترهایی که اسلام بیان کرده اجرا کنیم جوانان شاد و پرتحرک و باهوشی داریم، گفت: ضریب هوشی جوانان شهرستان قوچانی از میانگین استان سه درصد بالاتر است و این نشان می‌دهد قوچان باید در مسائل مختلف کشوری و استانی جایگاه خوبی داشته باشد.
امام‌جمعه قوچان بابیان اینکه موفقیت جوان در جامعه با حرف و برنامه روزی کاغذ پیش نمی‌رود بلکه باید برنامه‌های اجرایی و در اختیار جوانان گذاشت و به جوانان اعتماد کرد، خاطرنشان کرد: همان‌طور که پیامبر اکرم فرمودند جوانان را از سن ۱۴ سالگی به‌عنوان مشاور کارهایتان استفاده کنید نباید با شعار با جوانان صحبت کنیم و واقعیت‌های جامعه را جوانان باید در جامعه پیاده کنند.
حجت‌الاسلام دستجردی در پایان اظهار کرد: نکته‌ای که باید حواسمان باشد فرمایشات رهبری است که اصرار دارند گام دوم انقلاب به دست جوانان باید اجرا شود و تمدن اسلامی ساخته شود؛ خط و گروه و جناح مسائل سیاسی را کنار بگذاریم و با یکدیگر با انسجام کامل در همین مسیر حرکت کنید.

  • نویسنده : 9402134