حجت الاسلام کاظم طباطبائی گفت: به رغم اهانتی که از سوی رئیس جمهور آمریکا صورت گرفت اما دشمنان باید بدانند که سپاه تبلور و تجلی اصالت یک ملت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی در گردهمایی جانبازان شهرستان کاشمر که در محل سالن همایش های فرهنگیان برگزار شد، با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز در خصوص اهانتی که از سوی رئیس کشوری که فردی بی ادب است به سپاه صورت گرفت، افزود: رئیس جمهور آمریکا حتی شعور دیپلماسی ندارد.

وی ضمن محکوم کردن اهانت رئیس جمهور آمریکا به نهاد مقدس، مردمی و فداکار سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران جایگاه و محبویت و حقانیت خاصی را در کارنامه خود دارد.

امام جمعه کاشمر با بیان اینکه متاسفم برای مردم آمریکا که چنین فرد بی شعوری همچون “ترامپ” رئیس جمهور آنها است، افزود: کشوری که از لحاظ ظاهری تا این حد خود را صاحب قدرت می داند جای تاسف دارد که این گونه طرز تفکر و برخوردی با یک ملت دارد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران در حمایت از سپاه پاسداران سنگ تمام گذاشتند، عنوان کرد: حرکتی که مجلس شورای اسلامی انجام داد بسیار تحصین برانگیز بود.

طباطبایی با اعلام اینکه مجلسیان با این حرکت خود در حمایت از سپاه نشان دادند که سپاه پاسداران یعنی کل ملت ایران، افزود: سپاه از بطن و خود این مردم است.

وی با بیان اینکه سپاه در همه جا در کنار، غم خوار و یار مردم بوده است، افزود: شهید شوشتری شهید وحدت و محبت شد و کودکان پابرهنه بلوچ را در بغل می گرفت و می بوسید و این گونه به شهادت رسید.

امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه بهترین نشان بدبختی و استیصال آمریکا انجام همین گونه حرکات است، گفت: نباید شک کرد که این افراد با حرکاتی که انجام می دهند در پرتگاه نابودی هستند.

وی با اعلام اینکه همه شاهد فداکاری ها و جانفشانی های سپاه در علمیات های برون مرزی و در برابر گروهک داعش که همان ها را هم آمریکایی‌ها ساخته اند هستیم، افزود: تروریست را خود آمریکا ایجاد و درست کرده است.

طباطبایی با بیان اینکه سپاه تبلور و تجلی اصالت یک ملت است، افزود: ملت ایران از بین رفتنی نیست و بدون شک سران آمریکا این کشور جنایتکار یک روزی به خاطر این حرکات و حرف های بی پایه و اساس و  بی ارزشی که می زنند در پیشگاه تاریخ و ملت ایران شرمنده خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه آمریکائیها باید بدانند که با این توهین ها نخواهند توانست خود را پیروز نشان دهند، افزود: آمریکائیها به خاطر شکست هایی که خورده اند بی آبرو و بی عزت شده اند.

امام جمعه کاشمر بیان کرد: بدون شک با این اقدامات و حرفهای دشمنان جایگاه و قداست سپاه از بین نخواهد رفت.

 

  • منبع خبر : پوششی