رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کاشمر گفت: از سال قبل مشکلاتی برای درمان جانبازان وجود دارد که امیدواریم به طور کامل امسال رفع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ حسین رزمی در گردهمایی جانبازان شهرستان کاشمر که در محل سالن همایش های فرهنگیان برگزار شد،افزود:  امروز در جمع کسانی هستیم که ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت هستند.

وی افزود: جانبازان با شهادت طلبی و ایثار هشت سال دوران دفاع مقدس را سپری کردند و اگر امروز بهترین شرایط و امکانات را داریم از صدقه وجود این عزیزان است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کاشمر اظهار کرد: در حقیقت جمهوری اسلامی حیات، شکوه، پایداری و صلابتی که دارد را مدیون خون شهدا و فداکاری جانبازان و ایستادگی آزادگان عزیز است.

وی همچنین گفت: همانگونه که جانبازان در ایثار و شهادت پیشتاز هستند باید در کمک به سیل زدگان هم پیشتاز باشند و به کمک آنها بشتابیم.

رزمی با بیان اینکه شهدا و جانبازان و ایثارگران همیشه به جای اینکه فقط حرف بزنند در عمل ثابت کرده اند که برای دفاع از این مردم و کشور از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، بیان کرد: جانبازان ذخیره ارزشمند انقلاب اسلامی هستند.

وی در ادامه درمان را یکی از مشکلات جانبازان دانست و افزود: از سال قبل مشکلاتی برای درمان جانبازان وجود دارد که با پیگیریهای صورت گرفته بسیاری از مشکلات مرتفع شده است.

وی عنوان کرد: تلاش می شود در سال ۹۸ کمترین مشکل را در خصوص درمان جانبازان داشته باشیم.

  • منبع خبر : پوششی