جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کاشمر از آماده باش تمامی اعضاء عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ مهدی نایه‌در، در گفت و گویی از تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهر کاشمر و ریوش و در آماده باش تمامی اعضاء عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان خبر داد.

وی با بیان اینکه به تمامی بخشداران بخش مرکزی و کوهسرخ هشدارهای لازم داده شده و اکنون در آماده باش کامل هستند، از شهروندان خواست؛ با توجه به اینکه احتمال ریزش کوه و سنگ وجود دارد در صورتیکه کاری ضروری ندارند از رفت و آمد در مسیر کاشمر به کوهسرخ و سایر مسیرهای کوهستانی پرهیز کنند.

نایه‌در عنوان کرد: برابر اطلاعیه‌ شماره یک هواشناسی و اداره کل مدیریت بحران استان خراسان رضوی که به ما داده شده کاشمر و کوهسرخ بیشترین بارش‌ها را در استان خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تمامی امکانات لازم در منطقه وجود دارد هرچند بستگی به حجم حادثه دارد اما آمادگی لازم وجود دارد و امیدواریم حادثه خاصی نداشته باشیم، افزود: شب گذشته ستاد مدیریت بحران شهر با محوریت شهرداری تشکیل و در آماده باش هستند.

جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کاشمر از شهروندان خواست از توقف در پل‌ها پرهیز کرده تا در صورت وقوع احتمالی حادثه نیروهای امدادی امدادی بتوانند سریع کار خود را انجام دهند.

وی افزود: بیشترین توصیه ما در روستاها است تا چوپانان در این چند روز از بردن و بیرون نگه‌داشتن دام‌ها خودداری کرده تا موجب ضرور و زیان نشود.

 

  • منبع خبر : تولیدی