معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از اختصاص ۳ رواق برای استراحت شبانه زائران بارگاه منور رضوی در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید خلیل منبتی معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با بیان اینکه ۳ رواق شیخ حر عاملی، شیخ طوسی و رواق حضرت زهرا (س) برای استراحت شبانه عموم زائران در حرم مطهر رضوی در نظر گرفته شده است، گفت: این اقدام برای عموم زائرانی که در ایام نوروز از راه دور و نزدیک برای زیارت به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، دوست دارند که بیشترین بهره معنوی را از این مکان ملکوتی ببرند و ترجیح می‌دهند که بیشتر در حرم مطهر حضور داشته باشند، درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه استراحت زائران در این مکان‌ها باعث نشاط بیشتر زائران و رفع خستگی آن‌ها می‌شود، عنوان کرد: از ۲۸ اسفندماه تا ۶ فروردین‌ماه خواهران برای استراحت می‌توانند از ساعت ۲۲ تا ۴ صبح به رواق شیخ حر عاملی و رواق حضرت زهرا (س) و برادران نیز به رواق شیخ طوسی مراجعه کنند.

منبتی اضافه کرد: در مدت حضور زائران برای استراحت در این دو فضا، بخش انتظامات حرم مطهر رضوی برای رسیدگی به امور در این سه رواق حضور دارند و به منظور امنیت بیشتر زائران در زمان استراحت نیرو‌های بخش آگاهی حرم مطهر هم در این فضا‌ها گشت می‌زنند.