نمایشگاه نقاشی همراه با سازه های چوبی تبر از ۱۶ اسفندماه تا ۲۱ اسفند ماه از ساعت 18 الی 21 در نگارخانه آسمان برپا است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ کسری منعمی در حاشیه نمایشگاه نقاشی هایش در گالری آسمان گفت: من از سال ۹۱ نقاشی را با شرکت در کلاس های استاد هادی تقی زاده شروع کردم. تا به حال در پنج نمایشگاه گروهی و یک ورکشاپ گروهی  شرکت داشته ام.

وی در باره این نمایشگاه بیان کرد: در اینجا ۱۴ نقاشی به نمایش گذاشته شده است، که همه رنگ روغن هستند. ممکن است ظاهر آثار متفاوت به نظر برسد اما به جز ۳ تا از کارها که با کاردک هست و متفاوت، تکنیک بقیه کارها شبیه به هم و با استفاده از سطوح رنگی است.

منعمی گفت: یعنی یک سری سطوح رنگی هست که یک جاهایی هم پوشانی دارد و یک جاهایی هم پوشانی ندارد. سبک آثار بنظرم نزدیک به اکسپرسیونیسم است، چه فرم و چه رنگ در این سبک قرار می گیرند.

وی افزود: این آثار از ۴ سال پیش تا همین دو هفته پیش کشیده شده اند . همه از روی عکس است، من خود عکس را تغییر نداده ام، زمانی که به روی بوم آمده اند تغییر داده ام و از یک جایی هم دیگر عکس را به کل کنار گذاشته ام.

کسری منعمی گفت: طراحان و سازنده های فراوردهای چوبی تبر از دوستان صمیمی من هستند و سوله ای که در آن کار می کنند با محل نقاشی های من مشترک است و یک مدت زیادی بود که می خواستیم با هم نمایشگاه بزنیم. کارهای آن ها هم صنعتی و تجاری نیست و کارهای طراحی شده است که روی ایستادی و استحکامش به شدت کار شده است.

این نمایشگاه از ۱۶ اسفندماه تا ۲۱ اسفند ماه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در نگارخانه آسمان مشهد برپا است.

  • نویسنده : 9602218