این نقاش جوان گفت: چون تکنیک های ما با هم متفاوت بود و زیرکار ها هم متفاوت بود، به همین خاطر تصمیم گرفتیم این اسم را بر روی نمایشگاه بگذاریم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران نیوزآنلاین؛ الهه محمدی فر در حاشیه افتتاح نمایشگاه گروهی نقاشی« دنیای رنگی ما » گفت: این اولین نمایشگاه ما چهارنفر است، که علاوه بر آثار من آثار جیران حمیدی ، سارا بهگام ، سحر اهری هاشمی هم در نمایشگاه موجود است.

وی بیان کرد: ما در کلاس های فنی و حرفه ای با یکدیگر آَشنا شدیم و تصمیم بر این شد که نمایشگاه بزنیم. تعداد کارهای این نمایشگاه ۸۰ اثر است و کارها تلفیقی هستند، ما از رنگ روغن، آکرلیک، ورق طلا استفاده کرده ایم که به همین ترتیب زیر کار  این آثار هم با هم متفاوت است، هم از چوب استفاده کردیم ، هم چوب بستنی، هم بوم و هم بر روی دیوار کوب کار کرده ایم.

محمدی فر گفت: بعضی از اتود های موجود برجسته هستند. این کارها اکثرا در مدت دو ماه کشیده شده اند. چون تکنیک های ما با هم متفاوت بود و زیرکار ها هم متفاوت بود، به همین خاطر تصمیم گرفتیم این اسم را بر روی نمایشگاه بگذاریم. آثار این نمایشگاه برای فروش است و قیمت گذاری آثار هم توسط اساتید ما صورت گرفته است.

این نمایشگاه از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۷  لغایت ۱۹ اسفند ۹۷  از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در نگارخانه سمرقند پذیرای بازدید کنندگان است.

  • نویسنده : 9602218