زهرا پرهیزگاربیان کرد: سبک آثار متنوع است و هر از دوستان به نسبت علاقه خود این کارها را به انجام رسانده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «دلوین» در نگارخانه عسل در حال برگزاری می باشد.
این نمایشگاه گروهی آثار دانش آموزان مدرسه عالمه واقع در ناحیه چهار و در گروه سنی ۱۸ سال می باشد که در رشته نقاشی و گرافیک در حال تحصیل هستند.
در آثار این نمایشگاه از تکنیک های متفاوت استفاده شده است که می توان به تکنیک آب رنگ، سیاه قلم، راپید، رنگ روغن و غیره اشاره کرد.
زهرا پرهیزگار خالق چند اثر و گالری گردان در خصوص سبک آثار عنوان کرد: سبک آثار متنوع است و هر از دوستان به نسبت علاقه خود این کارها را به انجام رسانده اند.
وی در خصوص چگونگی برگزاری این نمایشگاه نیز عنوان کرد: بعد از این که موضوع برگزاری نمایشگاه مطرح شد همه دوستان کارهای خود را برای تایید ارائه کردند و پس از تایید مسئول گالری در نمایشگاه شرکت داده شد.
وی اضافه کرد: موضوع این نمایشگاه آزاد بود و از همه بچه خواسته شد بهترین کارهای خود را برای عرضه در نمایشگاه ارائه کنند.
وی در خصوص ایده نام نمایشگاه نیز عنوان کرد: در ابتدا نام دیگری برای نمایشگاه انتخاب کرده بودم اما با توجه به علاقه ای که به این عنوان داشتم تصمیم گرفتیم اسم آن را دلوین بگذاریم.
پرهیزگار در ادامه با اشاره به تعدا آثار نیز اضافه کرد: تعداد کارها ۴۳ عدد بوده که اثر هنری ۲۲ هنرمند می باشد.
در این نمایشگاه گروهی نقاشی آثار، نیروانا عظیمی، تکتم غلامیان، زهرا پرهیزگار، عطیه پورعلی، ندا ملایجردی، مهشاد رادمهر، سمیه خدامی، مهلا هوایی، زهرا نجفی، فاطمه نجفی، مهلا قراری، شکیبا نظافت، محدثه دوست ‌محمدی، حانیه قنبری، فاطمه نصیری مقدم، مریم غفورپور، زهرا قاینی، مهدیه فرجادفر، حوریه نورمحمدی، الهام بابازاده، بهناز ابارشی، حسنا بهشتی، مرضیه مجیدیان و فاطمه کلاتی به نمایش گذاشته شده است.
لازم به ذکر است این نمایشگاه ، از روز شنبه، ۱۱ اسفند آغاز شده و تا ۱۵ اسفندماه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در نگارخانه عسل واقع در در خیابان فلسطین ۱۲، پلاک ۲۸ پذیرای حضور علاقمندان می باشد.
بازدید از این نمایشگاه گروهی نقاشی برای عموم آزاد و رایگان است.

  • نویسنده : 9602219