نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان باید قدر این مسئولیت و موقیت را بدانند، گفت: در این برهه زمانی حساس آرامش جامعه مهمترین مسئله‌ای است که به آن نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان با تاکید براینکه در برخورد با اراب رجوع و مردم باید سعه صدر داشته باشیم و مشکلات را در همان اداره خود رفع کنیم، افزود: به رغم وجود تمامی مشکلات اما نباید ناامید شویم و به دنبال ایده ها نو و خلاق باشیم.

وی با بیان اینکه مدیران بناید دچار روزمرگی شوند و فقط منتظر ابلاغ بخشنامه های جدید باشند، اظهار کرد: انقلابی که به ثمر رساندیم چون به دنبال استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بودیم.

نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه امروز مستقل ترین کشور در دنیا ایران اسلامی است، بیان کرد: به رغم اینکه ایران اسلامی اکنون الگویی شده برای سایر کشورهای جهان اما دشمنان حاضر نیستند این را بپذیرند به همین خاطر همچنان به دنبال استثمار، به یغما بردن امکانات کشورهای ضعیف هستند.

وی با اشاره به اینکه حتی برخی از کشورهای در اطراف ما گرگ هایی آماده ای هستند و منتظر هستند با کوچکترین اتفاق در کشور تمام سرمایه کشور را به یغما ببرند، عنوان کرد: زمانی در بردسکن آلمانی ها و آمریکائیها برداشت کننده معادن بودند.

بنیادی با بیان اینکه باید ارزش قدرتی که به دست آورده ایم را بدانیم و به دست خودمان به آن آسیب نزنیم، ادامه داد: هویت بخشی مهمترین مسئله ای است که در انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاده و مردم به راحتی می توانند به مسئولان خود ارتباط برقرار کنند.

وی با اعلام اینکه در دهه پنجم انقلاب امید به آینده با احیاء اخلاق اسلامی، رفع مشکل گسست بین نسلی و ایجاد عدالت محقق می شود، گفت: متاسفانه در همه سطوح از اخلاق اسلامی غفلت کرده ایم و آنگونه که باید نتوانسته ایم این اخلاق را در جامعه ترویج و نهادینه کنیم.

نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر همچنان بین گفتار و رفتار بخواهد تفاوت باشد نمی توان گسست بین نسلی را از بین برد، عنوان کرد: متاسفانه امروزه فرزندان ما به دلیل اینکه گفتار با کردارمان متفاوت است حرف های ما را باور نمی کنند.

وی با بیان اینکه اگر رفتار و گرفتار ما متفاوت باشد بدون شک کسی نخواهد پذیرفت، اظهار کرد: به رغم اینکه شعار انقلاب اسلامی بر ایجاد عدالت، محرومیت زدایی و… بود اما هنوز نتوانسته ایم به خوبی عدالت را نهادینه کنیم و توزیع ثروت و بیت المال کشور را عادلانه تقسیم کنیم.

بنیادی با اعلام اینکه هرچند در ابتدای انقلاب جمعیت روستایی ۷۰ درصد و شهری ۳۰ درصد بوده اما اکنون برعکس شده است، بیان کرد: این یک زنگ خطری برای تمامی مسئولان است.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم در دهه پنجم انقلاب به عدالت بیشتر توجه کنیم، اظهار کرد: به رغم تمامی مشکلات اما دولت تدبیر و امید انضباط مالی را به خوبی اجرا کرده و اعتبارات به ثمر نشسته است.

نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی اعتبارات در جای خود هزینه شده است، افزود: در بودجه سال آینده عدالت محوری با جدیت بیشتری رعایت شده است.

وی حضور استاندار جدید خراسان رضوی را فرصت خوبی برای تمامی مسئولان دانست و گفت: استاندار خراسان رضوی به دنبال مردمی کردن اقتصاد و افزایش ثروت در میان شهروندان هستند.

بنیادی در پایان بر تمرکززدایی تاکید کرد و افزود: متاسفانه بروکراسی اداری در کشور نفس گیر شده به همین خاطر باید به دنبال رفع مشکلات بود.

  • منبع خبر : پوششی