استاد مشکی بیان کرد:  از نظر من اهمیت این کتاب در این است که یک مسیر تاریخی را در دیزاین معرفی می کند یک تصویری از تاریخ دیزاین در جهان به شما نشان می دهد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ ساعد مشکی مدیر انتشارات مشکی در جلسه نقد و بررسی کتاب دانشنامه دیزاین در پردیس کتاب مشهد گفت: ترجمعه کتاب فوق سه سال ونیم به طول انجامید.
وی افزود: متاسفانه ما در ایران ادبیات دیزاین و ادبیات هنرهای تجسمی نداریم چون منتقدین هنرمندهای تجسمی در نقد این هنر درس نخواندند.
وی درباره استقبال مخاطبان از این کتاب نیز گفت: استقبال از کتاب بیشتر از حد تصور بودو برخلاف همه ناشران که خدا خدا می کنند که کتابشان تمام شود، من خدا خدا می کردم که کتاب تمام نشود.
وی با اشاره به اینکه کاغذ این کتاب به علت تحریم موجود نیست ادامه داد: نمی دانم باید بر روی چه چیزی آن را مجددا چاپش کنم الان همه فکرم پیدا شدن این کاغذ است.
مشکی با بیان اینکه کتاب دانشنامه دیزاین کتاب خوبی در حوزه هنرهای تجسمی و دیزاین است تصریح کرد:  از نظر من اهمیت این کتاب در این است که یک مسیر تاریخی را در دیزاین معرفی می کند یک تصویری از تاریخ دیزاین در جهان به شما نشان می دهد این کتاب راجع به یک موضوع پیچیده با زبانی ساده و واژه های محدود توضیح داده است.

  • نویسنده : 9602218