رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: متاسفانه به خوبی در راه و مسیر سیره شهدا حرکت نکردیم و نتوانستیم به خوبی زندگی خود را با زندگی شهدا همگام و همراه کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام نیساری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر در یادواره شهدای انقلاب و شهدای توپخانه، ادوات و زرهی دفاع مقدس که با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندار، جمعی از مسؤولان، خانواده های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم کاشمر در آستان مقدس امامزاده سید حمزه(ع) برگزار شد، گفت: اینکه امروز توفیق حضور در این یادواره را پیدا کردیم، باید خداوند متعال را به خاطر این حضور سپاسگزاری کنیم.
وی در این محفل معنوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در دوران انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم وعرصه امنیت، به وجود ۱۵۹مدار تلویزیونی در دنیا و فعالیت ۲۰۳ ماهواره که از آن بیش از ۳۵ هزار شبکه تلویزیونی پخش می شود اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۲ هزار شبکه ماهواره ای در داخل کشور قابلیت دریافت دارد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر عنوان کرد: اکنون حدود ۳۰۰ شبکه آن با زبان فارسی تلاش می کنند تا مردم ایران را از مسیر اسلام، اهل بیت(ع)، انقلاب و شهدا منحرف کنند.
وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌ها و توصیه‌های مورد تاکید رهبر معظم انقلاب به مسؤولان سازمان اوقاف و جامعه فرهنگی کشور تبلیغ، ترویج و دعوت مردم به سبک زندگی اسلامی است، اظهار کرد: سبک زندگی اسلامی همان مسیری بود که شهدای این مرز و بوم رفتند.
نیساری با بیان اینکه تاکید معظم له در حقیقت تاکید بر همان راهی است که شهدای ما طی کردند و توصیه دارند که زندگی و خاطرات شهدا خوانده شود و سبک زندگی خود را با زندگی آنها همراه کنیم، بیان کرد: ضرورت دارد با مرور خاطرات شهدا و مطالعه وصیت نامه های آنان راه را گم نکنیم و اجازه ندهیم دشمن در راه رسیدن به اهداف پلیدی که علیه این نظام، انقلاب و ملت دارد دست یابد.
وی با اعلام اینکه به خوبی در راه و مسیر سیره شهدا حرکت نکرده ایم و نتوانسته ایم به خوبی زندگی خود را با زندگی شهدا همگام و همراه کنیم، از تشکیل کارگروه یاوران وقف و شهدا در شهرستان خبر داد و گفت: تمام کسانی که می خواهند در مسیر تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و در راه تبیلغ و ترویج زندگی اسلامی قدمی بردارند نیازمند همراهی شان هستیم.

  • نویسنده : جواد افتخاری
  • منبع خبر : پوششی