کنسرت گروه موسیقی بیداد به خوانندگی حسین یوسفی در سالن سرو کاشمر به مدت سه شب پیاپی در تاریخ‌های 18 و 19 و 20 دی‌ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ کنسرت گروه موسیقی بیداد به خوانندگی حسین یوسفی در سالن سرو کاشمر به مدت سه شب پیاپی در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ و ۲۰ دی‌ماه سال جاری برگزار شد.
اجرای موسیقی سنتی گروه بیداد با حضور گسترده و استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان به موسیقی برگزار شد به‌گونه‌ای که هر شب ساعت‌ها قبل از شروع اجرا تمامی بلیت‌های سالن به فروش رفته بود.
هادی قاسمی سه قطعه «رو به بهشت»، «حلقه عشاق» و «ساغر» را قطعات برتر کنسرت معرفی کرد و گفت: این قطعات به این دلیل که شاعر آن نیز کاشمری است کاملاً تولیدی می‌باشند.
سرپرست و آهنگساز گروه بیداد هر شب از یک پیشکسوت در حوزه موسیقی کاشمر تجلیل به عمل می‌آورد و معتقد است باید نام و یاد اساتیدی که عمری در حوزه موسیقی تلاش نموده‌اند زنده و جاوید بماند.
گفتنی است گروه موسیقی بیداد در جشنواره چارسوق که از طرف اداره میراث فرهنگی در برج میلاد تهران برگزار گردیده، اجرا داشته و در مرحله بعد نیز به‌عنوان منتخبی از گروه‌های برتر، مجدد در همان مکان به اجرا پرداخته است.

  • نویسنده : 9402134