مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی بیان کرد:همیشه جنگ سخت است ولی قسمت هایی مانند بخش تخریب سختتر است که مردم کاشمر مفتخرند عنوان نگین بخش تخریب را در حوزه خراسان رضوی در جنگ های دفاع مقدس یدک می کشند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی در یادواره شهدای عملیات کربلای ۴، ۵ و گرامیداشت سرداران شهید محمدعلی صادقی، محمد یزدانی،علیرضا عاصمی، علیرضا قوام و سید حسن فلاح هاشمیان که با حضور اقشار مختلف مردم در زیارتگاه شهید آیت‌الله سید حسن مدرس(ره) برگزار شد، گفت: یادمان نرفته است که جوان های ما تلاش کردند تا در لیست رزمندگان قرار گیرند و در مقابل این جنگ تحمیلی خالصانه و صادقانه مجاهدت‌هایی نشان دادند که معمار کبیر انقلاب فرمودند افتخار می‌کنم بر دستان شما بوسه می‌زنم.
حجت‌الاسلام عباس فرازی‌نیا گفت: همیشه جنگ سخت است ولی قسمت هایی مانند بخش تخریب سختتر است که مردم کاشمر مفتخرند عنوان نگین بخش تخریب را در حوزه خراسان رضوی در جنگ های دفاع مقدس یدک می کشند .
وی با بیان این که گرچه آمار شهیدان و مجروحین در کربلای ۴ و ۵ زیاد است ولی از عملیات های موفق دوران دفاع مقدس محسوب می شود چرا که شهدای غواص و طلبه از استان‌های خراسان و اصفهان با خون خود اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.
حجت الاسلام فرازی نیا افزود: ما در قالب یادواره ها گرد هم می آییم تا یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و حواسمان باشد که فردا پیش شهدا شرمنده نباشیم و به بهانه های سیاسی و اجتماعی که گاهی فقط اختلاف سلیقه است افراد در مقابل ولایت فقیه قرار نگیرند و بنا به مضمون وصیت اکثر شهدای دفاع مقدس ، ولی فقیه را تنها نگذاریم .
مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس اظهار داشت: برای درک پیام شهدا باید امروز دارای بصیرت سیاسی باشیم و به ولایت عشق بورزیم و با هر تفکر و سلیقه و اندیشه ای که هستیم ، از قطار انقلاب و نظام و ولایت پیاده نشویم .
وی با بیان اینکه در سایه وحدت، همدلی و پیروی از ولایت‌فقیه می‌توانیم بر فتنه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی فائق بیاییم، خاطرنشان کرد: شارژ تفکر انقلابی با حضور در محافل بزرگداشت شهدا انجام می‌شود و باید از این فرصت‌ها استفاده کنیم.