وی ادامه داد: بسیاری از عناصری که در این آثار وجود دارد نه به عنوان یک نوشته بلکه به عنوان یک عنصر بصری دیده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ نمایشگاه نقاشی خط آثار سید احمد حسینی ابریشمی، حدیث همتی، حبیبه موسوی با عنوان «اتفاق» در گالری روند برگزار شد.
نمایشگاه «اتفاق» حاصل تلاش هنرمندان حبیبه موسوی، کارشناس ارشد ارتباط تصویری، حدیث همتی رودسری، دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری و سید احمد حسینی ابریشمی، کارشناس ارشد ادبیات نمایشی می باشد.
حبیبه موسوی، کارشناس ارشد ارتباط تصویری عنوان کرد: همه ما حرفه نقاشیخط را زیر نظر استاد کاظم خراسانی انجام داده ایم و این نمایشگاه نیز حاصل تلاش حدود ۶ ماه می باشد.
وی در خصوص تکنیک کارها ادامه داد: من در این نمایشگاه از تکنیک خط کوفی استفاده کرده ام، خانم همتی نیز در کارهای خود از تکنیک شکسته نستعلیق و آقای ابریشمی نیز از تکنیک دست آزاد در ارائه این کارها استفاده کرده اند.
وی ادامه داد: بسیاری از عناصری که در این آثار وجود دارد نه به عنوان یک نوشته بلکه به عنوان یک عنصر بصری دیده می شود.
وی در خصوص عنوان نمایشگاه نیز اضافه کرد: در واقع دلیل این نامگذاری این است که هر یک از آثار برای ما به نوعی یک اتفاق بود به همین دلیل نام «اتفاق» را برای این نمایشگاه انتخاب کردیم.
وی درباره سایز کارها نیز عنوان کرد: : تعداد آثار موجود در این نمایشگاه حدود ۳۰ اثر می باشد که در سایز ۱۱۰ در ۱۴۰ و با تکنیک های مختلف از جمله رنگ روغن و اکرلیک انجام شده است.
لازم به ذکر است این نمایشگاه از ۱۴ دی ماه افتتاح شده و تا ۱۹ دی ماه همه روز از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در محل نگارخانه روند واقع در بولوار خیام، بولوار ارشاد، خیابان وحدت، خیابان هجرت، شماره ۷۲ پذیرای حضور علاقمندان می باشد.

  • نویسنده : 9602219