رئیس دادگستری کاشمر گفت: ملت ایران باید با اتحاد و همدلی بصیرت خود را حفظ کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین حجت الاسلام علی میدانی در مراسم نهم دیماه که در امام زاده سید حمزه(ع) برگزار شد، افزود: امروز خفت، ذلت، خواری و رسوایی استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار و خروج ذلت بار و عقب نشینی مفتضحانه شان از سوریه مرهون جانفشانی شهدای مدافع حرم است.

وی در همین خصوص خطاب به تمامی معاندان و دشمنانی که حضور در سوریه و مقاومت را زیر سوال می بردند، گفت: تمامی سناریوپردازهای استکبار، صهیونیست و آمریکا می گویند عقب نشینی آمریکا از سوریه هدیه کریسمس ترامپ به ایران است.

میدانی با اعلام اینکه این افتخار به نام مردم و شهدا رقم خورده است، اظهار کرد: در فتنه ۸۸ ملت بصیر و آگاه ایران با حضور حسینی خود بارقه امید بر دل همه مظلومان عالم، انقلابیان و آزادیخوان دمیدند و یاس و ناامیدی را در خیمه دشمن وارد کردند.

وی با تاکید براینکه باید با اتحاد و همدلی بصیرت خود را حفظ کرد، بیان کرد: با توجه به اینکه در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم با اتحاد و همدلی کام هم را باید شیرین کرد.

رئیس دادگستری کاشمر در ادامه در خصوص اعتراضاتی برخی افراد که در مراسم نهم دیماه کاشمر اتفاق افتاد، گفت: اگر رهبر معظم انقلاب در خصوص آتش به اختیار فرمودند اما این موضوع تفسیری هم داشت.

وی با بیان اینکه اگر مسئولان پاسخگو نبودند و یا بی تفاوت بودند آنوقت اعتراض کنید، افزود: اگر مسئولی را دعوت کردید و حرف ها خود را زدید و پاسخ شنیدید اگر قانع نشدید موضوع آتش به اختیار پیش می‌آید.

میدانی با اعلام اینکه امروز اتحاد و همدلی بین مسئولان و شورای تامین وجود دارد، عنوان کرد: هر مسئول قضائی، انتظامی و امنیتی به رغم زحماتی که می کشند باید در برابر مردم پاسخگو باشد.

وی با تاکید براینکه از هر مسئول نمی توان هر مطالبه ای را داشت و باید از مجرای قانونی پیگیری شود، قانون را فصل الخطاب دانست و بیان کرد: فتنه ها در راه است نباید حرف دشمن از گلوی ما بیرون بیاید هوشیاری خود را باید حفظ کرد.

  • نویسنده : جواد افتخاری
  • منبع خبر : پوششی