امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه ملت باید در برابر فتنه ها، دسیسه ها و دشمنی‌ها آماده باشد، بیان کرد: مسیر خدا مسیر آل سعود، داعش، منافقین، اسرائیل، استکبار و کسانی که قدم روی خون شهدا می گذارند نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی در مراسم نهم دیماه که در امام زاده سید حمزه(ع) برگزار شد، افزود: با انقلاب اسلامی ایران جبهه عظیمی در برابر سردمداران زر و زور و پسماندگان رژیم طاغوت داخل و کسانی که در خارج تحریک می کردند و منابع خود را در خطر می دیدند تشکیل داده شد.

وی با اعلام اینکه این انقلاب خدایی است نباید در برابر این انقلاب ایستاد و مخالفت کرد، افزود: کسی که در مسیر باطل قرار بگیرد و گمان کند راه درست را می رود زیان بارترین عمل را انجام داده اند.

طباطبایی با بیان اینکه دینداری بدون فهم و مسلمانی بدون بصیرت فایده ای ندارد، عنوان کرد: هر کس که با شعاری موجی درست کرد نباید دنبال آن به راه افتاد.

وی با اشاره به اینکه یکی از توطئه های دشمنان این است که ملت ایران را به جان یکدیگر بیندازند، بیان کرد: دشمنان به جد تضعیف و تخریب روحانیت را در دستور کار قرار داده اند.

امام جمعه کاشمر با اعلام اینکه دشمنان تلاش می‌کنند روحانیت را از ملت جدا کنند، گفت: مردم روحانیت را حفظ و حمایت کنند.

وی با بیان اینکه در ادامه با بیان اینکه قوه قضائیه کارنامه درخشانی در برخورد با اشرار و مواد مخدر، تبهکاران افراد براندازد دارد، گفت: قوه قضائیه سپاه و روحانیت در خط مقدم هستند.

طباطبایی با اشاره به اینکه سپاه امروز افتخار و عزت ما است، افزود: سیبل ما باید اسرائیل باشد نه اینکه خودمان را هدف گیری کنیم به اندازه کافی دشن برعلیه ما فعالیت دارد.

وی با اعلام اینکه امروز تخریب یکدیگر به نفع ما نیست، اظهار کرد: امروز دشمن اسلام را زیر سوال قرار داده و به گروهای چپ و راست کاری ندارد.

امام جمعه کاشمر با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت هستیم، بیان کرد: رهبری و ولایت فقیه در تحکیم پایه های نظام اسلامی فصل الخطاب هستند.

وی با اعلام اینکه رهبران الهی چراغ راه هدایت هستند، اظهار کرد: هرچند فتنه ۸۸ نقشه از پیش تعیین شده بود اما هوشیاری مردم و مدیریت هوشمندانه رهبری آن را خنثی کرد.

طباطبایی در ادامه با بیان اینکه این جبهه برگرفته از نهضت الهی، قیام خونین حسینی و عاشورایی بود، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران سلسله جنبان یک حرکت جهانی است.

وی اظهار کرد: اگر در اوایل انقلاب کسی ماندگاری این نظام را باور نمی کرد و یا تصورش مشکل بود اما امروز برای دوست و دشمن ثابت شده که انقلاب اسلامی ایران جهان را بیدار کرده و یک حرکتی در مردم خفته عالم ایجاد نموده است.

وی با اشاره به اینکه امروزه بسیاری از کشورهای دنیا منشاء تمامی بیداریها را انقلاب اسلامی می دانند، کشورهای عربی و مسلمان ملت های تحت ستم آنچنان در برابر دشمن مقاومت کردند که آنان را به زانو درآوردند و لطمه بزرگی بر استکبار وارد نمودند.

امام جمعه کاشمر با اعلام اینکه استکبار از همه روش ها و برنامه ها برای ضربه زدن و یا شکست انقلاب استفاده کرده و دست بردارد نیست، افزود: اگر باور کنیم که دشمن دست از سربرما برنمی دارد همین تفکر می تواند ما را برای هر حادثه تلخ، ناگوار و یا فتنه ای که دشمن دارد روی آن کار می کند همیشه آماده نگه دارد.

وی با اعلام اینکه ملت باید در برابر فتنه ها، دسیسه ها و دشمنی‌ها آماده باشد، ادامه داد: مسیر خدا مسیر آل سعود، داعش، منافقین، اسرائیل، استکبار و کسانی که قدم روی خون شهدا می گذارند نیست.

طباطبایی گفت: متاسفانه برخی خون شهدا را نادیده گرفته و در پایتخت جمهوری اسلامی ایران این کشور اسلامی اردوکشی خیابانی کرده و می گویند نظام اسلامی نمی خواهیم و از سویی از کشورهای بیگانه، دشمنان  و ورشکستگان سیاسی می خواهند در میدان حضور یابند.

وی با بیان اینکه بدون شک کسانی که در برابر این افراد می ایستند و با علم امام حسین(ع) و با حمایت از ولایت و امامت به وسط میدان می آیند مسیر خدا را می روند، بیان کرد: در تاریخ تشیع از فتنه گری ها و شبهه افکنی ها خاطرات تلخی داریم نباید عبرت ها را نادیده گرفت.

  • نویسنده : جواد افتخاری
  • منبع خبر : پوششی