محمد رضا فرهادی گفت: به مناسبت روز 12 آذر ماه، روز جهانی معلولین و به همت شهرداری مشهد نمایشگاه فروغ زندگی در نگارخانه شهر برپا شده است.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ نمایشگاه نقاشی «فروغ زندگی» به مناسبت روز جهانی معلول در نگارخانه شهر برپاست.

محمدرضا فرهادی نیا مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه،  به منظور اجرای سیاست های شورای پنجم و به منظور حمایت از هنرمندان معلول و جامعه معلولان است.  این دوازدهمین نمایشگاهی است که بعد از افتتاح آن در روز ولادت حضرت زهرا(س) در اسفندماه پارسال در نگار خانه شهر برپا شده است.

وی ادامه داد: به مناسبت روز ۱۲ آذر ماه، روز جهانی معلولین و به همت شهرداری مشهد نمایشگاه فروغ زندگی در نگارخانه شهر برپا شده است. در این نمایشگاه “فروغ زندگی” ۵۸ اثر نقاشی از ۱۶ هنرمند نقاش معلول مشهدی به نمایش گذاشته شده است. از جمله هنرمندانی مانند خانم سمانه احسانی نیا و فاطمه محد شریفی، اکثر این آثار نقاشی با استفاده از تکنیک آبرنگ و اکریلیک کشیده شده اند.

محمدرضا فرهادی افزود: قصد این است که در بعد از ظهر روز پنجشنبه، پس فردا، اختتامیه و فروش آثار هنری به مناسبت حمایت از هنرمندان این نمایشگاه داشته باشیم. امیدوارم که خیرین و نیک اندیشان شهرمان بیایند و در این کار خیر مشارکت داشته باشند. تا بتوانیم حرکت خوبی را در این حوزه انجام بدهیم.

این نمایشگاه از تاریخ ۶ الی ۱۴ آذرماه صبح ها ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر ها ۱۵ الی ۱۷ در محل نگارخانه شهر برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

  • نویسنده : 9602218