طی حکمی از سوی علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی مرتضی امینی به‌عنوان شهردار شهر باجگیران منصوب شد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ مرتضی امینی متولد ۱۳۷۰ طی حکمی از سوی علی‌رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی به‌عنوان شهردار شهر باجگیران انتخاب شد.
در این حکم آمده است:
جناب آقای مرتضی امینی
سلام‌علیکم
با توجه به پیشنهاد شماره ۳۸۴/۵ مورخ ۹۷/۰۷/۰۳ شورای اسلامی شهر باجگیران و با استفاده از اختیارات حاصله از تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران مصوب ۱/۳/۷۵ و اصلاحات و الحاقات بعدی مجلس شورای اسلامی، به‌موجب این حکم و از تاریخ صدور به مدت قانونی موضوع ردیف (۱) ماده فوق به سمت شهردار و ذی‌حساب شهرداری باجگیران منصوب می‌گردید.
امید است با اتکای به خداوند متعال و تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های اجرایی و با استفاده از امکانات مادی و معنوی موجود، زمینه مشارکت مردمی را در جهت پیشبرد سریع برنامه‌های توسعه عمران شهری و سایر امور رفاهی و خدماتی مورد انتظار شهروندان عزیز شهر باجگیران فراهم نمایید. ضمناً حکم حقوقی شما بر اساس آئین‌نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب ۷۰/۳/۱۹ و اصلاحات بعدی از سوی استانداری صادر و از محل اعتبارات آن شهرداری قابل پرداخت خواهد بود. موفقیت جنابعالی را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان آرزومندم.

  • نویسنده : 9402134