شوشتری: اجرای پروژه میدان ورزش شهرستان قوچان به دلیل برودت هوا، زمستان سال گذشته مقدور نبود و امیدواریم تا قبل از هفته دولت این پروژه به اتمام برسد.

به گزارش ایران نیوزآنلاین؛ هادی شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص گلایه و نارضایتی مردم از طولانی شدن وضعیت پروژه تقاطع میدان ورزش، خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات شهروندان و یا حتی مسئولین، گردشگران و مسافرین در گذشته همیشه این بوده که باید میدان ورزش اصلاح هندسی شود و به صورت اساسی مورد بازیابی مجدد قرار بگیرد؛ در آن زمان این درخواست مطالبه ای عمومی بود.
وی اظهار کرد: قبول دارم که اجرای این پروژه موجب نارضایتی شهروندان شد اما باید گفت در هیچ یک از شهرستان ها سابقه نداشته که وزارت راه و شهرسازی در داخل شهر سرمایه گذاری کند که اگر این اجرای این پروژه بر عهده شهرداری قوچان بود به مدت یک یا دو سال از بودجه شهرداری سرازیر این پروژه می شد.
شوشتری با اشاره به اینکه اجرای این پروژه در زمستان سال گذشته به دلیل برودت هوا مقدور نبود و امیدواریم تا قبل از هفته دولت این پروژه به اتمام برسد، تصریح کرد: یک بار آن رقمی که وزارت راه و شهرسازی تعهد کرده بود که در این بخش هزینه کند، پرداخت شد اما به دلیل اختلافی که در داخل شهرستان در خصوص تقاطع هم سطح بودن یا غیر همسطح میدان ورزش بود، این اعتبار به وزارت راه و شهرسازی بازگشت.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز وزارت راه و شهرسازی به تعهد قبلی خود متعهد است تا همان اعتبار در این بخش هزینه شود.
نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در خصوص تغییرات فرمانداری قوچان و نبود معاونت فرمانداری در این شهرستان گفت: با توجه به اینکه در داخل ستاد استانداری خراسان رضوی و به خصوص در حوزه مباحث سیاسی به دلیل استعفای معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استان، اختلافاتی در این زمینه وجود دارد بدون شک این مباحث در داخل شهرستان نیز تاثیر گذار است.
شوشتری در پایان گفت: با توجه به اینکه فرمانداری قوچان نیز ارتقا یافته و سه معاونه شده، نگاهمان نگاه شهرستانی است و انتخاب افراد از گزینه های بومی خواهد بود که برسر این موضوع نیز اختلاف نظر وجود دارد.
وی افزود: تلاش داریم تا هر چه زودتر معاونین فرمانداری قوچان را تعیین کنیم.

  • نویسنده : 9402134