زینب آقایی بیان کرد: در استفاده از رنگ ها بیشتر به حسم توجه می کنم و به سراغ رنگ های شاد می روم، رنگ هایی که به خودم احساس بهتری می دهند.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛نمایشگاه برکه خیال که شامل آثار نقاشی آبرنگ زینب آقایی است در نگارخانه رادین برپا شد. زینب آقایی بیان کرد: من متولد اسفند ۱۳۶۰ در نیشابور هستم، فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن از دانشگاه امیرکبیر و فوق لیسانس mba هستم.  تقریبا از سال ۱۳۹۳ نقاشی با آبرنگ را شروع کردم.

وی بیان کرد: یکی دو سال پیش استاد منوچهر اسپهبدی آموزش طراحی و اصول آن و طراحی از مدل زنده را یاد گرفتم. نقاشی آبرنگ را هم به صورت حرفه ای زیرنظر استاد محمد مدیر زاده آموزش دیدم.

این نقاش جوان گفت: من کلا با مدیوم آبرنگ کار میکنم، حالا در کنارش طراحی هم می کنم. سبکم نه به طور کامل رئال است و نه انتزاعی. یک چیزی ما بین این دو سبک کار می کنم. در استفاده از رنگ ها بیشتر به حسم توجه می کنم و به سراغ رنگ های شاد می روم، رنگ هایی که به خودم احساس بهتری می دهند.

 

زینب آقایی گفت: آثار این نمایشگاه در یک دو سال اخیر کشیده شده است. به جز چندین اثر که برای مجموعه شخصی باقی آثار برای فروش است. این نمایشگاه هشتمین نمایشگاه من است که در آن آثار خودم را به نمایش گذاشتم. در هشت فستیوال خارجی هم شرکت کردم. کشورهایی مثل: اندونزی، پاکستان، اردن، دبی، ایتالیا، چک، پرو

این نمایشگاه از تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ لغایت ۲۵ مهر ۱۳۹۷ از ساعت  ۱۷ تا ۲۱ در گالری رادین برپا است.

  • نویسنده : 9602218