یادواره سردار یوسف کلاهدوز و 73 شهید پایگاه شهید کلاهدوز شهرستان قوچان با حضور و سخنرانی فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام خراسان رضوی و با همراهی مدیرعامل موسسه نصر قرارگاه خاتم‌الانبیاء خراسان رضوی، امام‌جمعه، فرماندار، فرماندهی سپاه این شهرستان و با حضور جمعی از شهروندان انقلابی در محل مسجد جامع امام خمینی شهرستان قوچان برگزار شد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ یادواره سردار یوسف کلاهدوز و ۷۳ شهید پایگاه شهید کلاهدوز شهرستان قوچان با حضور و سخنرانی سردار یعقوب علی نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام خراسان رضوی و با همراهی مرتضی رحمانی مطلق مدیرعامل موسسه نصر قرارگاه خاتم‌الانبیاء خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دستجردی امام‌جمعه قوچان، علیرضا قامتی فرماندار، سرهنگ فروزان مهر فرماندهی سپاه و با حضور جمعی از شهروندان انقلابی در محل مسجد جامع امام خمینی شهرستان قوچان برگزار شد.
سرهنگ فروزان مهر فرمانده سپاه ناحیه شهرستان قوچان در مراسم یادواره و سی و هفتمین سالگرد شهادت سردار یوسف کلاهدوز بابیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده یادواره شهدا را از مهرماه سال گذشته برگزار و تا امروز ۴۰ یادواره به‌صورت های متعدد در مساجد، خیابان‌ها و روستاها برگزار کرده‌ایم.
فرمانده سپاه شهرستان قوچان بابیان این مطلب که روند برگزاری یادواره در قوچان به یک نهضت تبدیل‌شده، خاطرنشان کرد: درزمینهٔ برگزاری یادواره شهدا درگذشته غفلت‌هایی صورت گرفته بود اما خوشبختانه در حال حاضر با همکاری امام‌جمعه، بسیجیان، خانواده شهدا و غیره قدم‌های مثبتی در این زمینه برداشته شد.
وی در پایان گفت: امیدواریم با توجه به اینکه اعتباراتی در این زمینه وجود ندارد حمایت‌های بیشتری از سوی مردم و خیرین برای برگزاری این‌گونه مراسم انجام می‌شود.

  • نویسنده : 9402134