فتاح: باید به نجابت این ملت آفرین گفت که این شرایط را شاید هر ملتی نمی‌توانستند تحمل کند، این بزرگواری مردم است؛ این را به خودمان نگیریم که چون مردم سکوت کرده‌اند که کارمان درست است، این استنباط غلط است؛ مردم با اصل نظام مشکلی ندارند و پشت نظام ایستاده‌اند.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور در جلسه شورای اداری شهرستان قوچان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان بابیان اینکه نظام اسلامی و انقلاب اسلامی همیشه در پیچ تاریخی بوده و در حال حاضر نیز در شرایط سختی قرارگرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: این ملت و رهبری همیشه نشان داده که مَرد روزهای سخت هستیم و انقلاب، مکتب و راه نظام سخت و سختی آفرین است.
وی افزود: ما وقتی پا گذاشتیم جای پای مکتب سیدالشهدا باید می‌دانستیم شمشیر می‌کشند علیه ما.
رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور با اشاره به اینکه در سال ۵۷ انقلاب کردیم و گفتیم نهضت ما حسینی است و دنیا فهمید پیام ما را و همان موقع شمشیرها را از غلاف درآوردند برای این نظام، اظهار کرد: برای مبارزه با این اوضاع‌واحوال آمادگی را باید داشته باشیم و پای انقلاب باشیم و این آشی است که خودمان پخته‌ایم و هیچ‌کس نمی‌تواند خودش را کنار بکشد و بگوید من نبودم و از من نپرس.
وی ادامه داد: از همه ما می‌پرسند، چه امام‌جمعه، چه نماینده، چه دولت، چه فرماندار و چه رهبر، همه باید پاسخگو باشیم و هیچ‌کس نمی‌تواند خودش را کنار بکشد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور بابیان این مطلب که کسی حق ندارد در این اوضاع‌واحوال ساز ناامیدی بزند و کسی که ساز مخالف بزند از انقلاب بریده است و ما به آن بریده‌ها کار نداریم ما با انقلابیون کارداریم، اذعان کرد: من یک انقلابی‌ام یعنی انقلابی بودن، امیدوار بودن، جدی کار کردن، مخلص کار کردن و گره مردم را باز کردند و این راه و مسیر و این حکومت دینی بسته نیست و خون شهید هدر نمی‌رود.
وی افزود: در جلسه‌ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس در محضر رهبر بودیم، بنده گزارشی دادم به ایشان و گفتم آقا وضعیت را بررسی کردیم و این اوضاع‌واحوال و شرایط است و شما نگران نباشید.
فتاحی بابیان اینکه مقام معظم رهبری در جواب با نهیب به من گفت، بنده نگران نیستم، تو خودت نگرانی و معادلات و محاسباتت غلط است، من نگران نیستم؛ آقای ما یقین دارد به پیروزی و این مهم است، حتی در این شرایط.
وی ادامه داد: به تبعیت از رهبر عزیزمان باید امیدوار باشیم به پیروزی، قطعاً دشمن و ترامپ شکست‌خورده؛ در دنیا کم پیش می‌آید که رهبران جهان خودشان در شورای امنیت جلسه برگزار کنند و این جز استثناهاست و ترامپ آنجا منزوی بود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور بابیان اینکه از آقای روحانی ممنونیم در سخنرانی، محکم صحبت کردند، جایش هم درست بود، عنوان کرد: قطعاً دشمن عقب‌نشینی خواهد کرد زمانی که می‌بینند با استحکام صحبت می‌کنیم و این دوره سخت را باید عبور و تحمل‌کنیم؛ واقعاً باید به نجابت این ملت آفرین گفت که این شرایط را شاید هر ملتی نمی‌توانستند تحمل کند، این بزرگواری مردم است.
وی اظهار کرد: این را به خودمان نگیریم که چون مردم سکوت کرده‌اند که کارمان درست است، این استنباط غلط است؛ مردم با اصل نظام مشکلی ندارند و پشت نظام ایستاده‌اند.
فتاحی در پایان بابیان اینکه مجلس، دولت و قوه قضاییه همه باید خودشان را درست کنند، گفت: در این مقطع، حساس‌ترین و مهم‌ترین کار، اخلاق، روحیه، خوش‌رویی و اینکه باید کار مردم راه بیندازیم؛ همین صحبت‌ها حول محور اشتغال بسیار مهم است و تلاش داریم درزمینهٔ پرداخت اعتبارات جهت ایجاد اشتغال در نیمه دوم سال اقدامات لازم انجام شود.

  • نویسنده : 9402134