عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن بداند مردم پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده و از نظام دینی خود دفاع خواهند کرد.

به گزارش ایران نیوزآنلاین به نقل از خبرگزاری مهر،  آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری بعدازظهر چهارشنبه در اجتماع بزرگ«لبیک یا حسین»که به مناسبت سالروز ورود امام حسین (ع) به کربلا در شهرک شهید رجایی مشهد برگزار شد اظهارکرد: معنای «لبیک یا حسین (ع)» این است که ما در جامعه ای زندگی می کنیم که علاوه بر اردوگاه حسین (ع) اردوگاه یزید برپا بوده و بدون تردید امروز اردوگاه امام حسین(ع)، نظام جمهوری اسلامی ایران است که با افتخار پرچم سالار شهیدان (ع) را به اهتزاز درآورده است.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران تنها شعار نمی دهد بلکه در عمل نشان داده پایتخت سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) است و نمونه بارز آن هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نهضت امام حسین(ع) نهضتی فراتر از زمان و مکان بوده و تا ظهور امام زمان(ع) این پرچم در اهتزاز خواهد بود .دشمنان بدانند این ملت با تمام افتخار پای پرچم ایران ایستاده اند و از آن جدا نخواهند شد.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: مجالس عزاداری اهل بیت (ع) به یاری خداوند توطئه های دشمنان که نمی خواهند نظام حسینی و کربلایی در این کشور وجود داشته باشد را خنثی می کند.

وی تاکید کرد: دشمنان می گویند نظام جمهوری اسلامی ایران در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و با تحمیل مشکلات اقتصادی می خواهند مردم از زیر پرچم سیدالشهدا(ع) خارج شوند اما بدانند همان گونه که یاران امام حسین (ع) تا آخرین نفس در کنار امام حسین (ع) ایستادند، مردم نیز پای این پرچم مقدس خواهند ایستاد و از نظام دینی و حسینی خود دفاع خواهند کرد.