اجرای موسیقی زنده احسان خواجه امیری با حضور بی‌نظیر علاقه‌مندان به موسیقی در سالن ورزشی معلم شهرستان قوچان برگزار شد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ اجرای موسیقی زنده احسان خواجه امیری با حضور گسترده و استقبال بی نظیر علاقه‌مندان به موسیقی در سالن معلم شهرستان قوچان برگزار شد.
طلسم اجرای موسیقی زنده در سبکی جدید و نو در خراسان رضوی بعد از ۸ سال و در شهرستان قوچان که فاصله کمی با مشهد دارد شکسته شد که با استقبال بسیار گسترده هنردوستان همراه بود.
این کنسرت موسیقی در حالی در قوچان برگزار شد که برخی علاقه‌مندان به موسیقی از شهرهای اطراف به‌ویژه مشهد برای حضور در این کنسرت به قوچان سفرکرده بودند.
درهای سالن ورزشی معلم این شهرستان برای اجرای برنامه احسان خواجه امیری با تأخیر به دلیل استقبال گسترده مردم باز شد.
با حضور احسان خواجه امیری و نوازندگان به روی سن و اجرای قطعه «نمیدونی» هنوز افرادی در حال جابجایی برای نشستن روی صندلی بودند و عده‌ای نیز به دلیل کمبود جا روی سکوهای سالن نشستند.
حاضرین باوجود هوای گرم سالن که عده‌ای نسبت به این وضعیت گله‌مند بودند با کف زدن و سوت کشیدن و شعار «احسان دوست داریم» خواجه امیری را در اجرای کنسرت همراهی و تشویق می کردند.
خیلی زود نظم سالن را فراگرفت و در هر اجرا مردم با کف زدن و سوت کشیدن هیجان و اشتیاق خود را به اجرای این خواننده مشهور نشان می‌دادند.
خواجه امیری در این کنسرت قطعاتی همچون «قلب ساعتی»، «تاوان»، «عاشق»، «این حقم نیست»، «یه روز میاد»، «دارم میام پیشت»، «نابرده رنج»، «تمام قلب من»، «خداحافظ»، «احساس آرامش» و غیره را اجرا کرد و در پایان نیز ترانه سنتی و خاطره‌انگیز «من یه پرندم» پدر خود ایرج خواجه امیری را بازخوانی کردند.
لازم به ذکر است؛ احسان خواجه امیری در پایان با اشاره به استقبال گسترده مردم از این کنسرت اعلام کرد احتمالاً در آینده‌ای نزدیک در مشهد نیز کنسرت خواهد داشت.
میکائیل محمدی تهیه کننده اجرای کنسرت احسان خواجه امیری در گفتگو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین با بیان اینکه این برنامه با پیگیری های مستمر و همکاری تمامی مسئولین شهری و استانی برگزار شد، تصریح کرد: پیش از این نیز مدیریت برگزاری کنسرت هایی همچون همایون شجریان، استاد کیهان کلهر، علی زندوکیلی و استاد شهرام ناظری را در قوچان برعهده داشته ام.

  • نویسنده : 9402134