محمد رحیم نوروزیان: اعتبارات مربوط به کنترل آسیب های اجتماعی عادلانه و با رعایت اولویت توزیع خواهد شد.

به گزارش ایران نیوز به نقل از خبر گزاری مهر، محمد رحیم نوروزیان سه شنبه شب در نشست با فرمانداران خراسان رضوی اظهارکرد؛ اعتبارات مربوط به  کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با نظارت فرمانداران به صورت عادلانه و با رعایت اولویت توزیع خواهد شد.

وی افزود:مهاجرت و حاشیه نشینی، طلاق و اعتیاد از جمله آسیب های اجتماعی است که باید با برنامه ریزی دقیق در جهت کاهش و از بین بردن این آسیب ها اقدام شود.

معاون استاندار ادامه داد:رسیدن به مشارکت حداکثری از طریق حفظ اتحاد و انسجام و تعمیق و توسعه اعتماد مردم از راهبردهای اصلی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان است وپشتوانه نظام مشارکت حداکثری مردم در تمامی صحنه ها بویژه انتخابات است.

نوروزیان ادامه داد:دشمنان نظام از طریق تهدیدات اقتصادی، امنیتی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به دنبال رسیدن به منافع خود هستند و در این شرایط باید مدیران و مسئولان مراقب باشند تا دچار خطای محاسباتی نشوند، در زمین دشمن بازی نکنند، موجب یاس و ناامیدی مردم نشوند و در مقابل مشکلات اعتماد به نفس خود را از دست ندهند.

وی افزود: حفظ اتحاد و انسجام و تقویت روحیه انقلابی و جهادی راه عبور از این شرایط  و شکستن توطئه های دشمنان نظام است.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: فراگیری، کنش پذیری بالا، فرامکانی و فرا زمانی بودن و قابلیت بالای دسترسی از ویژگی های فضای مجازی است که  منجر به چند لایه گی و پیچدگی مشکلات  می شود اما باید از ظرفیت های این فضا به خوبی استفاده کرد و برای مقابله با تهدیدات احتمالی این فضا آمادگی داشت.

وی تاکید کرد: فرمانداران ومسئولین در بین مردم  حضور پیدا کنندومشکلات آنها را بشنوند  وهمچنین سرکشی از واحد های تولیدی و اقتصادی، برگزاری ملاقات های منظم مردمی، تکریم ارباب رجوع،  رعایت عملی صرفه جویی، نشست با اقشار مختلف مردم، تقویت سازمان های مردم نهاد و استفاده از ظرفیت مجامع مشورتی زنان و جوانان نیزباید از اولویت های کاری فرمانداران باشد.